Duży wybór towarów

Sklep komputerowy SetComp

Sprzedaż & serwis


Bogata oferta produktów


Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego. W naszej firmie zmodernizujesz swój obecny sprzęt oraz zamówisz nowy. Kupisz u nas m.in. nowe lub poleasingowe komputery, laptopy, monitory, oraz urządzenia wielofunkcyjne, podzespoły, tusze i tonery, akcesoria, oprogramowanie i wiele innych.

Dodatkowo w naszym serwisie, naprawimy Twój obecny sprzęt komputerowy i rozwiążemy problem z oprogramowaniem. W wielu przypadkach, nasze profesjonalne zaplecze serwisowe pozwala rozwiązać problem zwykle już tego samego dnia.


Zobacz lokalizację sklepu

SetComp
Sprzęt poleasingowy SetComp

Wysoka jakość, najlepsze ceny


Poleasingowy sprzęt komputerowy


Jak wyposażyć się w wysokiej jakości sprzęt za nieduże pieniądze? Skorzystaj z naszej oferty monitorów, laptopów i komputerów poleasingowych!

Dostarczamy produkty najlepszych producentów - Dell, Hp, Lenovo oraz Eizo. Każde urządzenie jest przez nas dogłębnie sprawdzane i testowane, dlatego korzystając z naszych usług, masz pewność, że kupujesz tylko najlepsze używane monitory, laptopy i komputery stacjonarne. Wszystkie są w pełni sprawne, posiadają najnowsze, legalne oprogramowanie Microsoft Windows, super szybkie dyski SSD oraz gwarancję.

Nasz asortyment zaskoczy Cię swoją wydajnością oraz parametrami i będzie idealny do biurowego, domowego, a także gamingowego użytku.


Odwiedź nasz sklep