parallax background
Centrum obsługi klienta

Kontakt z nami

Dane firmy
Godziny pracy lokalu
Przydatne informacje


1 Jaki jest numer konta do płatności za abonament?

Od 02.2022 wprowadziliśmy indywidualne numery rachunków. Znajdziesz je na swojej fakturze oraz w Panelu Klienta.


Jeżeli potrzebujesz informacji o stanie Twojego aktualnego salda – sprawdź je logując się do Panelu Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię.

2 Jakie są godziny otwarcia lokalu firmy?
Zapraszamy do naszego lokalu przy ul. Powstania Styczniowego 4 (zobacz na mapie) od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

3 Jak sprawdzić aktualną, orientacyjną prędkość Internetu?
Aktualną, orientacyjną prędkość Internetu sprawdzisz na www.speedtest.pl

4 Czy jest możliwe przetestowanie usługi przed podpisaniem umowy?
Tak, umożliwiamy 7-dniowy okres próbny dla oferty Internetu radiowego. Podczas okresu próbnego, płatność za instalację i aktywację usługi zostanie naliczona dopiero po 7 dniach (w przypadku podpisania umowy).

5 Polityka prywatności i plików cookies
Jeżeli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dokument, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies w związku z korzystaniem ze strony internetowej setcomp.net. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prowadzenia procesu obsługi tego zapytania.

    Administratorem danych jest firma SetComp Marcin Łyżwa (NIP: 7922021296) z siedzibą przy ul. Powstania Styczniowego 4, 37-500 Jarosław. Mam prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania tych danych osobowych.

    Podanie danych osobowych w formularzu było dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Szczegóły w polityce prywatności.