Centrum obsługi klienta

Kontakt z nami

Dane firmy
Godziny pracy lokalu
Przydatne informacje

1 Jaki jest numer konta do płatności za abonament?

 • Numer naszego konta bankowego:
  PKO BP I/O w Jarosławiu
  33 1020 4287 0000 2102 0063 1234

 • W tytule przelewu prosimy podać:
  Imię i Nazwisko
  oraz nazwę miesiąca, za który dokonujemy płatnośćJeżeli potrzebujesz informacji o stanie Twojego aktualnego salda – sprawdź je logując się do Panelu Klienta lub zadzwoń na naszą infolinię.

2 Jakie są godziny otwarcia lokalu firmy?
Zapraszamy do naszego lokalu przy os. Pułaskiego 31 (zobacz na mapie) od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.

3 Jak sprawdzić aktualną, orientacyjną prędkość Internetu?
Aktualną, orientacyjną prędkość Internetu sprawdzisz na www.speedtest.pl

4 Czy jest możliwe przetestowanie usługi przed podpisaniem umowy?
Tak, umożliwiamy 7-dniowy okres próbny dla oferty Internetu radiowego. Podczas okresu próbnego, płatność za instalację i aktywację usługi zostanie naliczona dopiero po 7 dniach (w przypadku podpisania umowy).

5 Polityka prywatności i plików cookies
Jeżeli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dokument, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies w związku z korzystaniem ze strony internetowej setcomp.net. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Lokalizacja siedziby firmy


Adres lokalu:

 • os. Pułaskiego 31,
  (przy ul. Konfederackiej),
  37-500 Jarosław
  SetComp2
 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prowadzenia procesu obsługi tego zapytania.
  Administratorem danych jest firma SetComp Marcin Łyżwa (NIP: 7922021296) z siedzibą przy os. Pułaskiego 31, 37-500 Jarosław. Mam prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania tych danych osobowych.

  Podanie danych osobowych w formularzu było dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Szczegóły w polityce prywatności.