parallax background
Nowoczesne technologie

Dekodery i funkcje

Użyteczne funkcje


Interaktywne menu

Nowoczesny interfejs użytkownika w języku polskim - nowoczesne, intuicyjne menu, doskonale prezentujące się na dużym telewizorze.

Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.


Przewodnik po programach (EPG)

Podstawową cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień.

EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.


Informacje o programie

Czytelny, elektroniczny informator. Dzięki tej funkcji wyświetlisz szczegółowe informacje odnośnie oglądanego filmu, serialu lub programu tj. tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.


Przeglądarka www

Funkcja telewizora smart w Twoim dekoderze! Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach, będziesz w stanie zwinnie i intuicyjnie przeglądać strony internetowe.

Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM naszych dekoderów pozwalają na komfortowe surfowanie po sieci.


YouTube

Funkcja telewizora smart w Twoim dekoderze! Dzięki wbudowanej aplikacji, możesz przeglądać miliony filmów i vlogów z poziomu swojego telewizora.

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Aplikacja posiada dużą ilość funkcji znanych z wersji przeglądarkowej, dzięki czemu, przeglądanie filmów i obsługa serwisu jest równie wygodne co na komputerze.


Nagrywarka

Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów.

Możesz nagrywać programy TV w jakości HD i standardowe w dowolnym momencie – na żądanie, poprzez zaprogramowanie nagrania przez EPG, oraz poprzez planowanie nagrania wg daty.


Lista ulubionych

Potrzebujesz własnej numeracji kanałów? Dzięki tej funkcji, możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, dopasowanych do własnych upodobań, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.


Ochrona rodzicielska

Funkcja "ochrona rodzicielska" pomaga uniknąć omyłkowych zakupów, oraz blokuje przed nieautoryzowanym dostępem do ustawień usługi i kanałów 18+.

Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.


Radio TubaFM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie, system generowania dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Radio dostępne jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX.


Zamawianie usług z pilota

Dzięki opcji zamawiania zakupisz dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych lub promocji, bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę. Dodatkowo, cała operacja chroniona jest pinem "ochrony rodzicielskiej" by uniknąć przypadkowych zamówień.


Korpilot

KORPILOT jest aplikacją działająca na tabletach i smartfonach z systemem Android, która pozwala na sterowanie urządzeniami KORBOX. Aby móc w pełni sterować dekoderem, bez użycia tradycyjnego pilota na fale podczerwone, wystarczy połączyć się bezprzewodowo z siecią WIFI serwowaną przez nadajnik w dekoderze. KORPILOT jest dostępny w Google Play - kliknij tutaj, aby przejść do strony aplikacji.


Pilot zdalnego sterowania

Posiada 4 programowalne przyciski a także wygodne duże klawisze z wyraźnymi, jasnymi oznaczeniami, co czyni go użytecznym również przy minimalnym oświetleniu pomieszczenia.

Pobierz instrukcję obsługi