Doradca Klienta / Sprzedawca

Opis oferty

Oferta pracy: Doradca Klienta / Sprzedawca.
Miejsce pracy: Jarosław, biuro SetComp.
Nr referencyjny: ZAT2/08/17.

Wymagania:

• Ogólna wiedza techniczna związana z internetem, telewizją, multimediami i sprzętem komputerowym,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
• Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Gotowość do pracy w biurze i w bardzo sporadycznie terenie,
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Obowiązki:

• Obsługa klientów w BOK-u, zawieranie umów, obsługa infolinii, obsługa kanałów komunikacji elektronicznej,
• Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji oferty usług i produktów firmy,
• Sprzedaż sprzętu komputerowego,
• Składanie zestawów komputerowych wraz z ich podstawowym serwisowaniem.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
• Możliwość rozwoju i awansu,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku (samochód, laptop, telefon itp.),
• Niezbędne szkolenia,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania oraz premie motywacyjne.

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres:

biuro@setcomp.pl w tytule wpisując "ZAT2/08/17".

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.