Firma SetComp istnieje na rynku od 2006r. Od momentu powstania ideą jest oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oraz kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów detalicznych oraz firm.

Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów, oprogramowania jak również w świadczeniu usług stałego dostępu do Internetu w Jarosławiu i okolicach w oparciu o Sieć Internetową SetComp, której jesteśmy właścicielami i operatorami. Główną grupą odbiorców są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy.

Usługi Internetowe ewoluują w niesamowitym tempie - charakteryzuje się wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną. Nieustannie staramy się dotrzymać tych standardów solidnym serwisem, indywidualnym podejściem do klienta oraz nieustannym doskonaleniem technologii naszej sieci. Dzięki tym staraniom bardzo szybko rośnie grono osób korzystających z usług naszej firmy.

Sieć SetComp jest nieustannie rozbudowywana. Obecnie w oparciu o nią możliwe jest wykonanie instalacji dostępu do Internetu w większości lokalizacji na terenie miasta oraz okolic Jarosławia. Od 2012 roku rozpoczęliśmy również rozbudowę linii światłowodowych, dzięki czemu jakość i bezawaryjność naszych usług znacznie wzrosła.

Przydatne informacje

Dane do płatności
Prosimy o dokonywanie płatności na numer rachunku:

PKO BP I/O w Jarosławiu
33 1020 4287 0000 2102 0063 1234


Prosimy o podawanie w tytule przelewu miesiąca, za który dokonywana jest płatność oraz Nazwisko i Imię Abonenta.
Panel klienta
Zapraszamy do logowania się w Panelu Klienta, gdzie mogą Państwo śledzić na bieżąco swoje saldo dotyczące wpłat za Internet.

Przejdź do Panelu Klienta
Jak sprawdzić aktualną prędkość Internetu?
Zachęcamy do korzystania ze strony SpeedTest.pl celem pomiaru prędkości swojego łącza.

Aby wynik pomiaru prędkości łącza internetowego był jak najbardziej miarodajny prosimy nie korzystać z połączenia bezprzewodowego.
Dane kontaktowe
Wszelkie niezbędne dane znajdują się w zakładce kontakt - kliknij tutaj, by się tam udać

Galeria

facebook